Селекционерът на „Ла Фурия“ заяви, че си е направил изводите за отбора

Вчера на „Сантяго Бернабеу“ в Мадрид, отборите на Бразилия и Испания изиграха шеметна контрола, достойна за финал на световно първенство.

Двата тима завършиха 3:3, но на терена блесна юношата на Барселона, Ламин Ямал.

Именно към него не спести суперлативи испанския треньор Де ла Фуенте.

Но и даде някой съвети на младия нападател. Като цяло остана доволен от качеството на отбора, като отбеляза, че има „футболисти от световна класа„.

А, това разбира се поражда голяма конкуренция за попадане в основната единайсеторка.

Родри откри за домакините в 12-ата минута от дузпа. След това Дани Олмо покачи за 2:0 в 36-ата.

Родриго Гояс (Бразилия) намали в 40-ата минута. А, новата бразилска перла в „Реал“ Мадрид, Ендрик изравни в 50-ата.

В 87-ата минута Родри отново даде аванс на иберийците от дузпа. В дълбобо добавеното време обаче, Лукас Пакета върна „жеста“ и с 11-метров наказателен удар сложи точка на спора в мача за 3:3 краен резултат.

До старта на Евро 2024 Испания ще изиграе още само една контрола – срещу Андора.