„Уест Хем“ и „Астън Вила“ поделиха точките

„Уест Хем“ и „Астън Вила“ завършиха наравно 1:1 в мач от 29-ия кръг на английското първенство по футбол.

Равенството между двата отбора им запази настоящите места си в класирането.

„Чуковете“ са седми с 44 точки, а бирмингамци са четвърти с 56 и три повече от „Тотнъм“.

В 29-ата минута „Уест Хем“ поведе. Владимир Куфал получи топката отдясно и центрира в наказателното поле, а Михаил Антонио я достигна с плонж и се разписа с глава за 1:0.

Той стигна до още един гол в 49-ата минута, но попадението бе отменено заради игра с ръка на Антонио.

Така се стигна до 79-ата минута, когато „Астън Вила“ изравни.

Муса Диаби получи топката в наказателното поле и подаде по трева към дузпата, а Николо Дзаниоло я вкара във вратата на „чуковете“ за крайното 1:1.