„Червените дяволи“ разплакаха „Анфийлд“ за Купата на Англия

Купата на Англия предложи вълнуващ четвъртфинал, какъвто само „Манчестър Юнайтед“ и „Ливърпул“ може да предложи.

След само 10 минути игра и „червените дяволи“ излезнаха напред в резултата след като Скот МакТомини беше най-съобразителен и довкара топката след удар на Алехандро Гарначо.

Ендо „Ливърпул“ успя да отбележи за тима си в 37-ата минута. Но, голът за „мърсисайдци“ бе отменен поради засада.

Все пак Алексис МакАлистър вкара за „Ливърпул“, но за това спомогна и рикошет в противников играч, за да направи резултата 1:1.

В добавеното време на първото полувреме, Мохамед Салах вкара втори път за „Ливърпул“ – 2:1.

И тъкмо, когато гостите си мислеха, че ще стигнат до победата, в 90-ата минута Антони „Манчестър Ю“ прати мача в продължение.

Малко преди това Харви Елиът от „Ливърпул“ можеше да сложи точка на спора, но ударът му мина покрай гредата.

Но, това не беше краят на мача. Феновете не могат и да си мечтаят за толкова драма, особено на стадион като „Олд Трафорд“.

В 90-ата минута Антони,“Манчестър Юнайтед“ изравни и прати мача в продължение.

В 105-ата минута Харви Елиът, „Ливърпул“ преодоля стража Онана за 3:3.

В 121-ата минута Амад Диало вкара по диагонал страхотен гол, но си изкара глупав втори жълт картон, съответно червен, след като в радостта си свали фланелката и беше изгонен.

Жребият за полуфиналите отреди „Юнайтед“ да играе с „Ковънтри“ на „Уембли“, докато другата двойка е „Манчестър Сити“ – „Челси „.