Роналдо с нов гол в Шампионската лига

Кристиано Роналдо отново започна да бележи, но не в Европа, а в азиатската Шампионска лига.

Неговият „Ал Насър“ победи като домакин във втория мач „Ал Фейха“с 2:0 в 86-ата минута в 1/8-финалите на най-силния турнир на континента.

Така отборът му продължава към четвъртфиналите, като именно в първия мач Роналдо вкара единственото тогава попадение.

Още в 17-ата минута „Ал Насър“ дръпна напред в резултата след гол на Отавио, който получи пас от Абдула Ал Хайбари.

Първоначално имаше съмнения около редовността на попадението, но след преразглеждане на ситуацията чрез системата VAR съдията официално посочи центъра.

Следващият съперник на тима на Кристиано Роналдо ще съперник от Обединените Арабски Емирства – „Ал Аин“.