Трета поредна победа за „Рома“ при новия треньор

Отборът на „Рома“ продължава с възхода си под ръководството на новия треньор Даниеле Де Роси.

В мач от 23-ия кръг на италианската Серия „А“ тимът убедително надигра с 4:0 тима на „Каляри“.

Победата изкачи временно „Рома“ в красирането на пето място на точка от четвъртия „Аталанта“.

На другият полюс е тимът на Клаудио Раниери, като това е трета поредна загуба за „Каляри“, а отборът вече е на 18-то място, в зоната на изпадащите със същия брой точки.

Головото шоу за „вълците“ започна още във 2-ата минута, след като Лоренцо Пелегрини откри резултата.

След това именно той беше в основата на втория гол, след като асистира в средата на първото полувреме за 2:0 наПауло Дибала.

Сщият се разписа и в 51-ата минута, за да направи резултата класически от дузпа. Точка на спора сложи Дийн Хуйзен за крайното 4:0.